ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Стартує возведення каркасу першого в Україні 3D-многофункционального комплексу.

Проект White Lines девелопера A Development вийшов на другу стадію будівництва, повідомили у прес-службі забудовника. На будмайданчику вже завершені всі демонтажні та земляні роботи, перекладені мережі та комунікації, підготоване свайне поле під три майбутні жилі башти, змонтовані баштові крани та захисні конструкції.

«Стіни будуть рости досить швидко – по 2,5 поверхи за місяць. Сучасні технології дозволяють проводити роботи взимку, тож каркас буде повністю зведено за 11 місяців. Наступної осені ми приступаємо к оздоблювальним та внутрішнім роботам. Зараз йде розробка концепції фасадів, підбор та аналіз матеріалів. Раді зазначити, що навіть на цьому етапі проекту ми бачимо стійкий інтерес до нього з боку інвесторів – вже продано 21% квартир», - розповіла комерційний директор A Development Дар’я Кухаренко.

Комплекс White Lines (вул. Васильківська, 1) складається з трьох 24-х поверхових будинків, об'єднаних стилобатом. У трьох вежах - 566 квартир, в цілому близько 37 тис. кв. м житла. Пропонується більше 50 видів квартир, на будь-який смак, темперамент і стиль життя. Є квартири з виходом на терасу на даху ТРЦ, є з дворівневим холом. У кожній вежі - чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний. На покрівлі стилобату - внутрішній двір ЖК площею 10 тис.кв.м. Тут розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. У складі комплексу планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху.

Офіси займуть перші поверхи веж. У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис.кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць. Договори з якірними орендарями ТРЦ вже укладені. Ними стануть супермаркет "Сільпо", кінотеатр "Мультиплекс" і фітнес-клуб ENERGYM.

В кінці минулого року WhiteLines вийшов у фінал міжнародного професійного конкурсу WorldArchitectureFestival в номінації Commercialmixed-use - FutureProject. Визнання самого авторитетного професійного конкурсу вдалося домогтися завдяки тому, що проект гармонійно втілює інноваційну концепцію 3D-багатофункціонального комплексу, по суті створюючи міні-місто в місті. При бажанні, завдяки об'єднанню максимальної кількості функцій (житло, офіси, торгівля, розваги, спорт та ін), житель WhiteLines може комфортно і повноцінно провести цілий день, попрацювати, відпочити, не перетинаючись з трафіком міста і не відчуваючи мінуси мегаполісу. Насичена інфраструктура комплексу посилює плюси всіх функцій і унікальної локації (в двох кроках і метро, ​​і парк).