ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Старт продажу!

Стартували продажі квартир в першому в Україні 3D-багатофункціональному комплексі White Lines
Проект White Lines девелопера A Development отримав від ДАБІ дозвіл на виконання будівельних робіт. Зі стартом робіт на майданчику за адресою вул.Васильківська, 1 в Голосіївському районі розпочато і офіційні продажі квартир в житловому комплексі.
«В кінці минулого року, відразу після презентації проекту White Lines в Україні і на міжнародному рівні, ми відкрили резервування квартир. Ради відзначити, що інтерес до проекту значний: заброньовано вже 16% квартир », - повідомила комерційний директор A Development Дар'я Кухаренко.
В кінці минулого року WhiteLines вийшов у фінал міжнародного професійного конкурсу WorldArchitectureFestival в номінації Commercialmixed-use - FutureProject. Визнання самого авторитетного професійного конкурсу вдалося домогтися завдяки тому, що проект гармонійно втілює інноваційну концепцію 3D-багатофункціонального комплексу, по суті створюючи міні-місто в місті. При бажанні, завдяки об'єднанню максимальної кількості функцій (житло, офіси, торгівля, розваги, спорт та ін.), житель WhiteLines може комфортно і повноцінно провести цілий день, попрацювати, відпочити, не перетинаючись з трафіком міста і не відчуваючи мінуси мегаполісу.
Комплекс складається з трьох 24-х поверхових будинків, об'єднаних стилобатом. У трьох вежах - 566 квартир, в цілому близько 37 тис. Кв. м житла. Пропонується більше 50 видів квартир, на будь-який смак, темперамент і стиль життя. Є квартири з виходом на терасу на даху ТРЦ, є з дворівневим холом. У кожній вежі - чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний. На покрівлі стилобату - внутрішній двір ЖК площею 10 тис.кв.м. Тут розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. У складі комплексу планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху.
Офіси займуть перші поверхи веж. У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. Кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць. Договори з якірними орендарями ТРЦ вже укладені. Ними стануть супермаркет "Сільпо", кінотеатр "Мультиплекс" і фітнес-клуб ENERGYM.
Насичена інфраструктура комплексу посилює плюси всіх функцій і унікальною локації (в двох кроках і метро, ​​і парк).