ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Останні видові квартири у ЖК White Lines

ЖК White Lines - проект девелопера А DEVELOPMENT та архітектурного бюро ARCHIMATIKA створений з метою комфортного середовища для життя, роботи, дозвілля і формування оптимального взаємозв'язку комплексу будівель з навколишнім простором.

Ми пропонуємо останні двокімнатні квартири з неперевершеним видом на Голосіївський парк зі знижкою до 16%*. Кожне планування у нашому комплексі – це затишний та зручний простір для життя. Планування з двома кімнатами – це оптимальна площа, як для молодої пари, так і для родини з дітьми. Або ж квартиру можна розглядати як вигідну інвестицію: гарний перспективний район, 1 хвилина до станції метро Голосіївська, 10 хвилин до центру та 30 хвилин до будь-якого з аеропортів Києва .

*Пропозиція поширюється на двокімнатні квартири 102 та 103 секцій, розмір знижки залежить від обраної секції, загальної площі, поверху, на якому вона буде знаходитись та кількості квартир.

**Знижка може бути до 16% в залежності від умов придбання квартири. Знижка також поширюється на безвідсоткову розстрочку до 3х років з мінімальним внеском 20%.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу продажів.