ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Плати, коли побудуємо!

Коронавірус COVID-19 - безумовно, випробування, яке повністю змінює весь світ. А Development приймає цей виклик, пропонуючи майбутнім жителям багатофункціонального ЖК White Lines комфортне житло майбутнього, з найвищими стандартами безпеки і на найвимогливіший смак, з просторими терасами і відмінними видовими характеристиками.

«На виклики карантину, що пригальмував економічний розвиток країни, нами теж знайдено відповідь. Покупцям пропонується унікальна акція - розстрочка: «Плати, коли побудуємо!». Суть її в тому, що при укладенні договору оплачується перший внесок 25% від вартості квартири, а решта розбивається на 24 місяці, причому платежі розстрочки стартують не відразу, а лише після того, як буде побудований поверх, на якому знаходиться обрана квартира», - розповідає комерційний директор А Development Дар'я Кухаренко.

«Плати, коли побудуємо!» дає впевненість покупцеві, адже він платить уже за практично побудоване житло. Плюс розстрочка дасть можливість вибрати вподобане житло і зафіксувати його вартість. Скористатися акційною пропозицією можливо оформивши договір до 30 червня 2020года.

На сьогоднішній день вже продано 50% квартир. Зверніть увагу: темпи будівництва такі, що проект буде будуватися 1 рік і 8 місяців, а розстрочка пропонується на 24 місяці. Стандартні умови розстрочки в Україні: до моменту прийому в експлуатацію. «Плати, коли побудуємо!» надає більш лояльні умови.