ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Квартира в WhiteLines - найкращий новорічний подарунок

У новий рік Київ входить до проекту, який революційно змінить саме поняття житлового комплексу. Компанія А Development створює багатофункціональний житловий комплекс White Lines.
White Lines - перша реалізація в Україні інноваційної концепції 3D-багатофункціонального комплексу, він об'єднує максимальну кількість функцій, затребуваних жителями мегаполісу (житло, офіси, торгівля, розваги, спорт та ін). По суті це модель міста в місті, житель White Lines при бажанні зможе комфортно і повноцінно провести свій день, попрацювати, відпочити, не перетинаючись з трафіком міста і не відчуваючи мінуси мегаполісу.
«У цьому проекті ми бачимо синергію, насичена інфраструктура комплексу посилює плюси всіх функцій і унікальною локації, адже близько і метро, ​​і парк», - розповідає комерційний директор А Development Дар'я Кухаренко.
Комплекс (вул. Васильківська, 1) складається з трьох 24-х поверхових будинків, об'єднаних стилобатом. У трьох вежах - 566 квартир (36 956 кв. М житла). Причому пропонується понад 50 видів квартир, на будь-який смак і стиль життя. Є квартири з виходом на терасу на даху ТРЦ, є з дворівневим холом. У кожній вежі - чотири ліфта, три пасажирських і один вантажний. На покрівлі стилобату облаштують внутрішній двір житлового комплексу площею 10 000 кв.м. Тут розмістять спортивні і дитячі майданчики, і навіть висадять повноцінні великомірні дерева. У складі комплексу планується невеликий вбудований дитячий садок, зі своєю виділеною територією під відкритим небом на даху.
 У комплекс входить дворівневий торговий центр загальною площею 31 тис. Кв. м і підземний дворівневий паркінг на 685 машиномісць. Якірні орендарі ТРЦ - супермаркет "Сільпо", кінотеатр "Мультиплекс" і фітнес-клуб ENERGYM, договору з ними вже укладені.
Нагадаємо, що завдяки гармонійному поєднанню лаконічною виразною архітектури і величезної кількості складних функцій White Lines вийшов у фінал міжнародного професійного конкурсу World Architecture Festival в номінації Commercial mixed-use - Future Project. Це перший випадок участі українського проекту в міжнародному конкурсі такого рівня.
На сьогодні зарезервовано вже 10% квартир. Покупцеві, який вибрав житло в White Lines до Нового року, надається знижка 16% і можливість зафіксувати ціни квадратного метра.