ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Хід будівництва за вересень

Осінь – пора збору урожаю. У відносному значенні це стосується і  комплексу White Lines. Дев’ять місяців злагодженої роботи команди будівельників і ми вийшли на останні поверхи монолітних робіт нашої першої ластівки, нашої гордості - 101 житлової секції.

Секція 101: Розпочали армування підлоги 23-го поверху. Проводиться цегляна кладка внутрішніх стін та перегородок на 14,15-му поверхах та триває монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів. Триває монтаж віконних конструкцій. Розпочали опорядження приміщень на технічному поверсі. Проводимо монтаж внутрішніх інженерних систем води та каналізації. .

Секція 102: Розпочинаємо армування підлоги 17-го поверху та завершили бетонування стін 16-го поверху. Продовжуємо цегляну кладку стін та перегородок 10-11 поверхів, монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів. Проводимо підготовчі роботи перед монтажем віконних конструкцій.

Секція 103: Армуємо підлогу 17-го поверху. Продовжуємо цегляну кладку стін та перегородок на 10,11-му поверхах та монтаж вентиляційних блоків. Проводимо монтаж внутрішніх інженерних систем води та каналізації, опалення. Розпочали опорядження приміщень на технічному поверсі.