ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Хід будівництва за жовтень місяць

Шановні покупці! До Вашої уваги динаміка будівництва за жовтень місяць в White Lines:

Секція 101: Завершуємо бетонування стін 24-го поверху. Розпочали монтаж опалубки під підлогу останнього житлового поверху. Проводиться цегляна кладка внутрішніх стін та перегородок на17,18,19-му поверхах та триває монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів. Триває монтаж вікон на 10-11поверхах. Завершуємо опорядження приміщень на технічному поверсі. Проводимо монтаж внутрішніх інженерних, зокрема  систем води, каналізації та опалення та йдуть підготовчі роботи до монтажу систем вентиляції.

Секція 102: Завершуємо бетонування стін 10-го житлового поверху на відм.+45. Повністю завершили кладку перегородок на стилобатних поверхах та продовжуємо цегляну кладку стін на поверхах житла. Продовжуємо монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів. Проводимо підготовчі роботи перед монтажем інженерних мереж.

Секція 103:Армуємо підлогу 19-го поверху. Продовжуємо цегляну кладку стін та перегородок на 14-17му поверхах та монтаж вентиляційних блоків. Завершили монтаж внутрішніх інженерних систем води та каналізації, опалення в стилобатних поверхах. Завершили опорядження приміщень на технічному поверсі. Проводимо підготовчі роботи перед монтажем вікон.