ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
Стартует возведение каркаса 3D-многофункционального комплекса.

Хід будівництва за серпень місяць

В шаленому темпі пройшов останній місяць літа. Наш будівельний майданчик перетворився у справжній мурашник. Щодня збільшується кількість підрядних організацій. Раді вам повідомити, що ми вже приступили до монтажу внутрішніх інженерних систем.

Секція 101: Завершили бетонування підлоги 19-го поверху. Розпочали бетонування стін та монтаж опалубки під влаштування підлоги 20-го поверху. Проводиться цегляна кладка внутрішніх стін та перегородок на 13,14-му поверхах та триває монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів. Розпочали монтаж вікон на житлових поверхах. Приступили до монтажу внутрішніх інженерних систем.

Секція 102: Розпочинаємо армування підлоги 14-го поверху та завершили бетонування стін 13-го поверху. Продовжуємо цегляну кладку стін та перегородок, монтаж вентиляційних блоків та сходових маршів.

Секція 103: Завершили бетонування підлоги 15-го поверху. Проводимо армування та бетонування стін. Розпочали підготовчі роботи перед монтажем вікон на житлових поверхах. . Продовжуємо цегляну кладку стін та перегородок на 8,9-му поверсі та монтаж вентиляційних блоків. Розпочали підготовчі роботи перед монтажем внутрішніх інженерних систем.