ЖК “White Lines”
Київ, вул. Васильківська, 1
(067) 647-79-89
A-Station
ст.метро “Арсенальна”
Smart Hub Obolon
ст.метро “Мінська”
Smart Plaza Obolon
ст.метро “Мінська”
Smart Plaza Polytech
ст.метро “Політехничий інститут”
Девелопер проекту “А Девелопмент”
Головним напрямком діяльності A Development є повний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також – комерційної та соціальної інфраструктури в комплексах європейського рівня. Вперше в столиці висотні багатофункціональні проекти поєднують кілька форматів: житловий, розважальний, комерційний – все, що необхідно для життя в центрі сучасного мегаполісу з продуктивним використанням власного часу. Development будує не просто квадратні метри, а спосіб життя! Де кожен сучасний городянин зможе отримати новий рівень комфорту і якість життя з економією свого часу. Проекти девелопера включають комфортні квартири, інноваційні зони відпочинку на даху будинку, зони для шопінгу, коворкінгу, спорту і розваг, втілюючи концепцію - «все під рукою». Місія девелопера - створення нового формату міського середовища.


Партнер проєкта компанія UDP


UDP - провідний девелопер нерухомості, що працює на ринку України більше 20 років.
За цей час компанія реалізувала більше 20 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості. UDP використовує найкращі світові практики розбудови мегаполісів та впроваджує в Україні найновітніші архітектурні та інженерні рішення.
$ 900 млн - поточний обсяг інвестицій компанії. Понад 3 млн м² - загальна площа реалізованих проектів компанії.

UDP ініціює й успішно реалізує довгострокові проекти, серед яких суперсучасні торгово-розважальні центри, комфортні житлові комплекси у форматі «місто в місті» та інноваційні парки.
Серед чинних проєктів UDP та партнерів – відновлення території заводу «Арсенал», ЖК «НовопечерськіЛипки», ЖК «Бульвар Фонтанів», ЖК Riverstone, ЖК WhiteLines, ЖК «Паркове місто», SmartPlazaObolon, інноваційні парки – UNIT. City та LvivTech.City.